Categories
Dealer OneXOX

BISNES ONEXOX

ONEXOX mengalu-alukan semua pelanggan yang inginkan penjimatan dan mempelawa semua usahawan yang sedang giat mencari peluang perniagaan untuk mencuba perkhidmatan telus tanpa caj tersembunyi dan memanfaatkan platform perniagaan yang ditawarkan. Sehingga 2021, ONEXOX telah melahirkan ramai jutawan yang berjaya dalam bisnes ONEXOX.

Latar Belakang ONEXOX

ONEXOX Sdn Bhd telah beroperasi sejak 2014 dan secara eksklusifnya membawa jenama ONEXOX bagi memasarkan produk XOX dengan pelan perkhidmatan mudah alih yang unik dan tersendiri. ONEXOX Sdn Bhd adalah sebuah syarikat Bumiputera dan merupakan anak syarikat kepada XOX Berhad. XOX BERHAD telah beroperasi sebagai Pengendali Rangkaian Mudah Alih Maya (MVNO) sejak tahun 2005.

Mengapa anda perlu join bisnes ONEXOX?

  1. “Onexox adalah Real Telco business dan bukannya program”
  2. Potensi pendapatan tanpa had (10 jenis pendapatan)
  3. Sistem pengedar yang lengkap
  4. Kursus latihan menyeluruh secara maya (PERCUMA)
  5. Bantuan pengurusan pengedar yang efisien (7 hari seminggu)
  6. dan banyak lagi faedah lain!!

ONEXOX telah melahirkan usahawan telekomunikasi sejak 2014 dan terdiri daripada pelbagai latar belakang. Struktur insentif ONEXOX (perkongsian keuntungan) dan produk Prepaid & Postpaid berinovasi tinggi merupakan antara kekuatan utama yang telah mengembangkan jaringan perniagaan & pengguna ONEXOX ke seluruh Malaysia.

Bisnes ONEXOX

Nak Jadi Dealer ONEXOX?

Jom sertai kami segera. Bina pendapatan bergaya sebagai usahawan ONEXOX

Bisnes ONEXOX

Testimoni Dealer ONEXOX

Nak tengok potensi income dalam bisnes ONEXOX?

LIKE KAMI DI FACEBOOK UNTUK DAPATKAN INFO DAN PROMOSI TERKINI DARI ONEXOX

Categories
Dealer OneXOX Pendapatan Pasif Pengedar Onexox

Pakej Dealer One XOX

Bagaimana nak daftar sebagai Dealer ONEXOX atau Pengedar ONEXOX?

pengedar-simkad-one-xox-Pakej-Dealer-ONE-XOX

PENGENALAN

ONEXOX SDN BHD adalah sebuah syarikat milik 100% bumiputera yang menawarkan pelan perkhidmatan telekomunikasi seperti Celcom, Maxis, Digi, Umobile, Tunetalk dan lain-lain.  Pihak kami di XOXPREPAIDPLAN.COM dengan ini mempelawa semua warganegara Malaysia yang berkelayakan dan berdaya saing untuk mengisi kekosongan jawatan DEALER atau PENGEDAR ONEXOX. Sehubungan dengan itu, pihak kami berbesar hati menawarkan promo Pakej Dealer ONEXOX kepada semua pengguna ONEXOX yang berminat menjana pendapatan pasif di ONEXOX.

 

SYARAT

  1. Wargenegara Malaysia.
  2. Berumur 18 tahun dan ke atas.
  3. Sekiranya anda bukan warganegara, sila kemukakan pendaftaran perniagaan (SSM).
  4. Anda mestilah pengguna ONEXOX. (Jika belum, sila daftar sebagai pengguna terlebih dulu).

 

KELEBIHAN JADI DEALER ONEXOX

Sebagai dealer ONEXOX, anda akan menikmati ganjaran topup sebanyak 10% daripada nilai topup pelanggan anda (TIER 1) setiap kali mereka topup (tambah nilai) di mana-mana tempat. 10% daripada nilai topup pelanggan anda menjadi milik anda. Semakin ramai pengguna simkad ONEXOX yang anda daftarkan, maka semakin besarlah potensi insentif yang bakal anda perolehi. Anda boleh tetapkan sendiri berapakah nilai insentif yang anda mahukan. Rujuk simulasi kiraan insentif topup pelanggan anda melalui rajah di bawah.

 

Pakej-Dealer-ONE-XOX

 

Anda juga akan diberikan beberapa kelebihan utama sekiranya anda mendaftar sebagai DEALER ONEXOX. Antara kelebihan-kelebihan yang diberikan adalah seperti berikut:

 

PAKEJ-DEALER-ONE-XOX

 

Gambar di bawah menunjukkan beberapa contoh insentif topup yang dibayar oleh ONEXOX. Pembayaran hibah dibuat pada setiap 15hb setiap bulan. Sekiranya 15hb jatuh pada hari Sabtu, Ahad atau cuti umum, hibah akan dibayar pada hari bekerja berikutnya.

 

pakej-dealer-one-xox

 

Klik Di Sini untuk Lihat REAL Potensi Income Pengedar OneXOX.Pakej-Dealer-ONE-XOX

 

Berikut adalah maklumat lengkap Pakej Dealer ONE XOX yang perlu anda ambil perhatian sekiranya anda ingin mendaftar sebagai Pengedar ONEXOX. 

 

PAKEJ DEALER ONE XOX – RM478 (termasuk postage)

 

pakej-dealer-one-xox

 

  1. Fully access ke sistem onesys.onexox.my.
  2. Anda akan menerima 10 keping simkad Onexox.
  3. Percuma sekeping simkad untuk pendaftaran nombor Dealer Onexox.
  4. Menerima percuma eRecharge sebanyak RM300 (boleh re-stok melalui AD-Area Distributor)
  5. Menerima insentif topup dari Tier 1 sehingga Tier 4.
  6. Layak melantik user dan dealer Onexox.
  7. Menerima insentif lantik subdealer RM30.
  8. PERCUMA akses bonus marketing ONEXOX bernilai lebih RM 1847 sebaik sahaja akaun pengedar anda diaktifkan.
  9. PERCUMA akses produk SUPERHERO ONEXOX.

Pakej-Dealer-ONE-XOX

 

One XOX Sdn Bhd menawarkan insentif lumayan yang berterusan kepada semua rakan niaga (pengedar ONEXOX) yang membuat pengaktifan SIM kad ONEXOX. Dengan kos perniagaan mampu milik yang sangat minima, anda sebagai pengedar Onexox, anda bukan sahaja dapat pasif income melalui insentif topup pengguna yang anda daftar sahaja, malahan lebih daripada itu. Berikut kami berikan kelebihan sebagai pengedar Onexox!

 

Pakej-Dealer-ONE-XOX Untung Jual Simkad(22%)
“Pengguna beli simkad dari pengedar dengan harga RM10. Harga modal sekeping simkad untuk pengedar hanya RM7.80. Untung jualan simkad = RM2.20 (22%)”

✏Contoh Keuntungan :
1000 simkad x RM2.20 = RM2200

Pakej-Dealer-ONE-XOX Insentif Topup 10%
Contoh..
Anda berjaya jual sebanyak 1000 simkad. Dan semua pengguna topup RM50 sebulan.

✏ Pengiraan mudah
Potensi pendapatan..
10% x 50,000 = RM5000 sebulan.

Anda akan dapat insentif sebanyak RM5000 pada bulan tersebut. Insentif ini akan berterusan sekiranya pengguna reload/topup. Ini yang dikatakan buat kerja sekali untung berterusan (pendapatan pasif). Pengguna reload di mana sahaja (7e/ePay/Online/Pengedar/Stesen Minyak) anda tetap dapat insentif 10% ini.

Pakej-Dealer-ONE-XOX Untung Runcit eRecharge (2-5%)
e-Recharge merupakan akaun yang menyimpan modal tambah nilai (topup) yang boleh kita gunakan untuk menjual topup ONEXOX kepada pelanggan-pelanggan ONEXOX. Dengan cara ini, anda bukan sahaja dapat menerima pendapatan menerusi insentif topup daripada pelanggan semata-mata, malah anda juga berkemampuan untuk menerima tambahan pendapatan hasil daripada penjualan erecharge itu sendiri kepada setiap pelanggan ONEXOX.

Pakej-Dealer-ONE-XOX Insentif lantikan Dealer
Pakej-Dealer-ONE-XOX Untung runcit jualan data
Pakej-Dealer-ONE-XOX Dapat Insentif Super Season Pass
Pakej-Dealer-ONE-XOX Hibah overriding sehingga Tier 4. Bukan setakat dapat insentif topup di Tier1 sahaja. Insentif tambahan yang lebih lumayan menanti apabila seseorang pengedar berjaya ke peringkat pengedaran yang lebih tinggi.

 

Pakej-Dealer-ONE-XOX

 

Pakej-Dealer-ONE-XOX

BILBONUS EKSKLUSIFHARGA
1.PERCUMA Flyers ONEXOXRM20
2.Layak Cabutan Bonanza OPPO Joy SmartphoneRM390
3.PERCUMA Website Promosi ONEXOXRM499
4.PERCUMA 5 Keping Simkad Untuk Pakej SubdealerRM50
5.PERCUMA 11 Keping Simkad dan Erecharge RM100 Untuk Pakej DealerRM210
6.PERCUMA Sistem AdminRM199
7.PERCUMA Pendaftaran Agen EasyreloadRM99
8.Sertai Komuniti PERCUMA (Free Support)RM150
9.FREE Access Produk Killer Pemasaran Super Hero OnexoxRM380
10.FREE Strategi Lengkap AffiliatesRM140
11.Pengiklanan PERCUMA nama dan nombor telefon anda di XOXPREPAIDPLAN.COMRM150
12.Dan banyak lagi keistimewaan yang akan kami berikan$$$$

Lihat Tawaran Kami Di Sini —> ACCESS Premium VIP

Belum Mula Pun, Anda Dah UNTUNG RM 1847.00!! YA… Bonus Ini Sememangnya PERCUMA Untuk Anda.. SERIUS!!!

Lihat Tawaran Kami Di Sini —> ACCESS Premium VIP

 

Pakej-Dealer-ONE-XOX

Pakej-Dealer-ONE-XOX

 

Para pengedar atau dealer ONEXOX sedia ada dan baru mesti mencapai Indeks Prestasi Utama (KPI) pengaktifan pengguna untuk melayakkan terima insentif bulanan. Setiap pengedar mesti mencapai SALAH SATU sasaran (KPI) berikut bagi melayakkan untuk terima insentif.

  1. KPI 1: daftar 2 Prepaid berserta tambah nilai RM30, ATAU
  2. KPI 2: Daftar 2 Black B39 ke atas, ATAU
  3. KPI 3: Daftar 2 Black B10 berserta tambah nilai RM20 (terkumpul), ATAU
  4. KPI 4: 1 Prepaid berserta tambah nilai RM30 + 1 Black B39, ATAU
  5. KPI 5: Daftar 1 Prepaid berserta tambah nilai RM30 + 1 Black B10 berserta tambah nilai RM20, ATAU
  6. KPI 6: Daftar 1 Black B39 + 1 Black B10 berserta tambah nilai RM20.

Hak Cipta Terpelihara XoxPrepaidPlan.com

Categories
Berita Dealer OneXOX Pengedar Onexox

ONEXOX DEALER RECRUITMENT CAMPAIGN

PENGENALAN

Kepada semua Dealer ONEXOX kental sekalian, apa kata kalau anda lantik dealer baru, syarikat bayar anda RM1,500?? Tawaran ini sangat menarik bukan? Oleh itu bermula 1 DISEMBER 2019 hingga 31 DISEMBER 2019, anda layak untuk memenangi eRecharge bernilai sehingga RM13,000!! Tawaran ini bersempena dengan “ONEXOX DEALER RECRUITMENT CAMPAIGN”. Wooowww!!

Ganjaran ONEXOX DEALER RECRUITMENT CAMPAIGN yang menanti anda adalah seperti di bawah :

  • Top Recruiter = RM1,500 x 1
  • Pertama = RM1,000 x 1
  • Kedua = RM500 x 1
  • Saguhati = RM100 x 100

Terma & syarat :

  • Terbuka kepada Dealer RM478 sahaja (Basic Dealer Tak Layak)
  • Setiap 1 lantikan dealer baru pakej RM478.

Lebih banyak lantikan yang anda buat, lebih banyak cabutan anda dan lebih tinggi peluang anda memenangi ganjaran. LIKE PAGE KAMI DI FACEBOOKONEXOX DEALER RECRUITMENT CAMPAIGN

Boleh rujuk terma dan syarat di bawah:

ONEXOX DEALER RECRUITMENT CAMPAIGN
ONEXOX DEALER RECRUITMENT CAMPAIGN
Categories
Blog Dealer OneXOX Pengedar Onexox Subdealer ONEXOX

Daftar Pengedar Simkad Onexox

Bagaimana Anda Boleh Mendaftar Sebagai User dan Menjadi Dealer atau Pengedar Simkad ONEXOX?

CUKUP MUDAH! Sila hubungi senarai pengedar simkad ONEXOX dari senarai Autorized Dealer ONEXOX yang berhampiran dengan lokasi anda. Untuk menjadi dealer ONEXOX, anda mesti mendaftar sebagai pengguna talian Onexox terlebih dahulu. Dengan bayaran sebanyak RM10, anda akan menerima sekeping kad  Onexox untuk mulakan bisnes ini dan menjana income dalam program ‘Users Get Users (UGU)’. Seterusnya anda boleh upgrade sebagai dealer ONEXOX pada bila-bila masa dan sebagai dealer ONEXOX sudah pasti anda akan meraih pendapatan berganda sehingga EMPAT ANGKA sebulan. Sila lihat potensi pendapatan sebagai Dealer Onexox DI SINIonexox

Berikut adalah senarai Autorized Dealer ONEXOX yang berdaftar dengan kami. Anda boleh menghubungi mana-mana agen yang terdekat untuk menjadi pengguna atau pengedar simkad Onexox. Pihak kami sediakan senarai ini untuk mengembangkan lagi rangkaian Onexox ke seluruh Malaysia dan memudahkan anda mengenali Onexox dengan lebih dekat.

pengedar-one-xox-negeri

 

Pengedar/Dealer Onexox Perlis

DEALERDAERAHNEGERINO TELEFON
Narul Erwan ShahKangarPerlis0107946587
Amin IzhamKangarPerlis0194641576
Syed NazarKangarPerlis0108602051
AizamBeseriPerlis0108371351
MariyatiKangarPerlis0108691742
Nor NajihahPauhPerlis0165190546
Mohd RedzuwanKangarPerlis0135989879
MarzuqiKuala PerlisPerlis0107736559

Pengedar/Dealer Onexox Kedah

DEALERDAERAHNEGERINO TELEFON
Wan NorfaizahPokok SenaKedah0103019585
Zam Zam ZurinaLunasKedah0103007620
Soon FattLunasKedah01113226623
NurulfazilaSungai PetaniKedah0104463636
ZabriAlor SetarKedah01120857876
Mohd ShafizalAlor SetarKedah0174840414
Mohd FadliAlor SetarKedah0194529885
NadiahJitraKedah0194496281
Nai OnSungai PetaniKedah01120785917
AizuddinKuala NerangKedah0122159282
Muhamad IzzuddinKulimKedah0134152298
Mohd FaizalAlor Mengkudu, Alor SetarKedah01156519398
Mohd HafiezTaman Muhibbah, JitraKedah01156635133
Wah SengBandar Laguna Merbuk, Sungai PetaniKedah0103238691
ZulkiffliTaman Cermai, JitraKedah0194221599
Mohamad HalizalTunjang, JitraKedah01156632114
RashidahKg Alor Mengkuang, PendangKedah01156629534

Pengedar/Dealer Onexox Pulau Pinang

DEALERDAERAHNEGERINO TELEFON
YushaidiBayan LepasPulau Pinang0103430543
Wanis AlitaTanjung BungahPulau Pinang0174291406
Mohamad ZaidiKepala BatasPulau Pinang0103020108
SuhaizalBukit MertajamPulau Pinang0103017212
Mohammad AsriBayan LepasPulau Pinang0103150951
Amir HamzahBayan LepasPulau Pinang0165317371
Mohd SubhanFree SchoolPulau Pinang0108371179
Muhammad AminButterworthPulau Pinang0125830397
SuhaizaButterworthPulau Pinang01113351146
Abd RashidButterworthPulau Pinang0174929845
Zainol IraqiBayan LepasPulau Pinang01113351105
Guan LeeGeorge TownPulau Pinang01113350337
JefriKepala BatasPulau Pinang01113359805
Mohamed SaufiTanjung BungahPulau Pinang01120969211
AsmahBayan LepasPulau Pinang01113095770
AmirahBalik PulauPulau Pinang01113096303
Khairul AnuarSeberang PeraiPulau Pinang0108611567
Syed MassriGeorge TownPulau Pinang01113309610
MazalimiPermatang PauhPulau Pinang0108385052
Mohd TahirBalik PulauPulau Pinang01115257424
RabaeyahBayan LepasPulau Pinang0164904177
MahfudzGelugorPulau Pinang01113322909
NurnazihahBayan LepasPulau Pinang01120738830
SalmahBayan LepasPulau Pinang01113322139
Muhamad SafuwanBukit MertajamPulau Pinang0103151325
Yoong LiBayan LepasPulau Pinang01156685223

Pengedar/Dealer Onexox Perak

DEALERDAERAHNEGERINO TELEFON
RusydanUlu KintaPerak01120858757
Nur AzianSimpang TaipingPerak0172080205
AffendiSimpang TaipingPerak01120562190
Saharul NizamKg Sungai Tapah, IpohPerak01156653953
Umi AmirahBandar Baru Seri IskandarPerak01118809237
AzlanSungai Rokam, IpohPerak0139011960
Mohd HaizadTaman Desa Trong Utama, TrongPerak01150712341
HalizanTaman Pantai Baru, Pantai RemisPerak0104221020
Ahmad NizamLeboh Hillview Desa Perwira, IpohPerak0185757696

Pengedar/Dealer Onexox Kuala Lumpur

DEALERDAERAHNEGERINO TELEFON
SuhailaPantai DalamKuala Lumpur01113375421
KingsleyJalan CherasKuala Lumpur01113228446
NurrismahPandan IndahKuala Lumpur0172450751
Khairul AnwarKeramat PermaiKuala Lumpur01156997588
RamleeJalan Pantai DalamKuala Lumpur01156559072
Nurul FazilaKg PandanKuala Lumpur0104463636
Mohd AzrulSri PetalingKuala Lumpur0174816282
AsmawatiTaman SetiawangsaKuala Lumpur0129273808

Pengedar/Dealer Onexox Selangor

DEALERDAERAHNEGERINO TELEFON
Mohd FikriShah AlamSelangor01113364360
NorzaimiRawangSelangor0192545920
ZamriBukit BeruntungSelangor0176977391
Md Zafir IshammullahBandar Baru Puncak AlamSelangor0136532266
RozannaShah AlamSelangor0102888643
Nor HidayahPetaling JayaSelangor0193738018
Mohammad SyahmanBantingSelangor0192010107
HafizulBantingSelangor01158550661
JameyPuchongSelangor0103151198
Mohd TajuddinSerendahSelangor0192571341
AfdhaluddinShah AlamSelangor0103008312
Ahmad NajadKg Melayu SubangSelangor01113394388
Zainal AkmarKajangSelangor01113396195
AzmiKlangSelangor0192824187
Nor FaizalBukit BeruntungSelangor01156997338
AzharKlangSelangor01156989577
MahyudinKaparSelangor0108005700
Faizel DeesamRawangSelangor0103222389
ZainunSungai BulohSelangor0132728249
NawawiBandar Baru Puncak AlamSelangor01133322859
Ahmad AzamBandar Baru Puncak AlamSelangor0196173001
RohayatiBantingSelangor01157520744
IrwanSubang JayaSelangor01113089697
Mohamad FadzliBatu CavesSelangor0172190042
Swee MeiBandar Puchong JayaSelangor01156729613
Abdul AzizSubang JayaSelangor01157636361
NurhafidzahKajangSelangor0172732740
Muhammad AzrulSeksyen 17, Shah AlamSelangor01156639667
Anas HakimiSeksyen 6, Shah AlamSelangor01156872129
Nur HerdayuSeri KembanganSelangor0193059146
Mohamad Arif IrfanBandar Puteri, PuchongSelangor01156800451
SafianTaman TAR, AmpangSelangor0192187033
Nik Nur'ayuniAmpang Pecah, Kuala Kubu BaruSelangor01158550622
Amirul AminKuala Kubu BaruSelangor0149361346

Pengedar/Dealer Onexox Negeri Sembilan

DEALERDAERAHNEGERINO TELEFON
Mohamad Hairul Nizam SerembanNegeri Sembilan0108740997
GuruventhiranNilaiNegeri Sembilan0108372790
RaziNilaiNegeri Sembilan01113112536
MizanNilaiNegeri Sembilan0108446613
AzmanNilaiNegeri Sembilan0103227152
Kon SinSerembanNegeri Sembilan01120512881
RennohGemasNegeri Sembilan0196779373
Ahmad GhazaliKuala KlawangNegeri Sembilan0172210490

Pengedar/Dealer Onexox Melaka

DEALERDAERAHNEGERINO TELEFON
HairilMasjid TanahMelaka01113227357
Mohamad RashidBukit BeruangMelaka0102619169
Nur FairuzBatu BerendamMelaka0173577671
Mohammad FarhanAlor GajahMelaka0189444900
NorhishamMasjid TanahMelaka01113206609
Chee YenTaman Paya Rumput PermaiMelaka01120562108
Abdul RazakAlor GajahMelaka0128517709
NahzatulazranTelok MasMelaka0103165456

Pengedar/Dealer Onexox Johor

DEALERDAERAHNEGERINO TELEFON
Chong Chia CheeTampoiJohor01113233873
Ahmad Ala'uddinSegamatJohor0108709020
Puregenius Sdn BhdJohor BahruJohor0127036757
Mhd IsnainiBandar Baru Kangkar PulaiJohor0177696955
Jacqueline JauMasaiJohor0197958803
Mohd HafizLarkinJohor01120810738
Zhun YeBatu PahatJohor01156653995
FarhanMuarJohor0108007206
RafiTaman Molek, Johor BahruJohor0108692086
BaharuddinSegamatJohor01156651838
AidieKg Parit Maklumi, Ayer BaloiJohor01158503557
ZamzuriTaman Universiti, SkudaiJohor01157683357
FaizahTaman Sri Saujana, Kota TinggiJohor0183839798
Nuril AfzamBandar Seri Alam, MasaiJohor01156661368
KnowlesTaman Tun Aminah, SkudaiJohor01156796643
Aisyhah AnnezParit RajaJohor0104494440
NazrinParit RajaJohor0136441135
Al FattahTaman Universiti, SkudaiJohor01163388530

Pengedar/Dealer Onexox Kelantan

DEALERDAERAHNEGERINO TELEFON
Mohd Al BohoriKuala KraiKelantan0199784335
Nor ShahidaGua MusangKelantan01156563241
Fadirul EzwanBachokKelantan0139433464
RahimahKota BharuKelantan01120760718
Mohd AmiruddinTanah MerahKelantan0103152613
Mohd Nor AzmiJeliKelantan01156708680
Zainal AbidinSimpang Tiga Geting, TumpatKelantan01157634984

Pengedar/Dealer Onexox Terengganu

DEALERDAERAHNEGERINO TELEFON
Mohd NokhairuddinKuala TerengganuTerengganu0129298367
Mohd RizalSetiuTerengganu0122365657
IzlinKuala BerangTerengganu0129552497
Nurul SuhadaKemamanTerengganu0145386217
HaszlinKg Raja, BesutTerengganu01120560597
Syarifah AswaniKuala TerengganuTerengganu01156998377
Md AzmanBandar Permaisuri, SetiuTerengganu0182124373

Pengedar/Dealer Onexox Pahang

DEALERDAERAHNEGERINO TELEFON
Abdul Malik @ FierdausJerantutPahang0108614536
NurhawanissBukit Setongkol, KuantanPahang0148473418
Theen ChoyUlu Perting, BentongPahang01156563430
Mohd HanifFelda Siantan Jengka, TemerlohPahang0139535998
Thim VaiBentongPahang01156563427
Muhamad HairieBandar JengkaPahang01156780120

Pengedar/Dealer Onexox Sabah

DEALERDAERAHNEGERINO TELEFON
YasirSandakanSabah0107667477
NordinKota KinabaluSabah0133779776
SabanaSempornaSabah0108717081
Mohamed FaridKota KinabaluSabah0143772707
Noor HirdayanaTawauSabah0146727600
DulmiTawauSabah0108395314
Willie JiunKeningauSabah01156629611

Pengedar/Dealer Onexox Sarawak

DEALERDAERAHNEGERINO TELEFON
MaimunahKuchingSarawak0128993234
Shaart SopriDaroSarawak01156681656
RamziMukahSarawak01156681644
FaizahDaroSarawak0108406933
Abiyah RasidahKuchingSarawak0138211821
Wan HafizSibuSarawak0146898133
JoySri AmanSarawak0198865583
Sitinoramy LimbangSarawak0198060405
ZainudinSibuSarawak01120881564
Hock ChengMukahSarawak0108673810
NurhaidyLimbangSarawak0108685176
ZulhilmiKota SamarahanSarawak0138486114
JamesLawasSarawak0108690263
Musfirah Jalan Oya SibuSarawak0145925419
ManafAsajayaSarawak01113395889
JuliusDalatSarawak01156824501
Pong LukSibuSarawak0108721851
NezeriDaroSarawak01156559792
HazaimKuchingSarawak0103123291
JabatPusaSarawak01120503154
PatrickOld Riam Road, MiriSarawak0128907580
SafwanTaman Permaisuri Indah, MiriSarawak01156651815
RizuanKg Tanjong Apong, AsajayaSarawak01113318264
MaimunahKuchingSarawak0128993234
MashanisaKg Serpan Laut, AsajayaSarawak01156504660
AliceJalan Awang Ramli Amit, SibuSarawak0128597129

Pengedar/Dealer Onexox Putrajaya

DEALERDAERAHNEGERINO TELEFON
Mohd SufirdausPresint 15Putrajaya0196116115

 

Jom Daftar Pengedar Simkad Onexox Hari Ini Juga!

onexox

Pakej-dealer-ONE-XOX-RM278

daftar-dealer-onexox

Categories
Dealer OneXOX Pendapatan Pasif Pengedar Onexox

Pengedar ONE XOX | Insentif ONEXOX | Potensi Pendapatan Sub Dealer ONE XOX

Pengedar ONE XOX | Insentif ONEXOX | Potensi Pendapatan Sub Dealer ONE XOX

Kami tunjukkan kiraan mudah bagaimana anda boleh dapat pendapatan pasif 4 angka sebulan dalam tempoh setahun di ONEXOX!

Hanya menjual atau rekemen simkad berharga RM10 sahaja. Produk HANYA RM10 (mudah dijual) dan produk adalah PRODUK KEPERLUAN! (semua orang guna handphone)

 

Dari mana datangnya INCOME?

Setiap kali pelanggan tambah nilai(topup) di mana-mana sahaja, anda akan dibayar 10% dari nilai topup yang pelanggan anda lakukan.

 

KIRAAN MUDAH

Jom buat kiraan mudah setiap saat sen sen sen masuk secara TERPAKSA setiap kali pelanggan anda topup, berapa income anda??

Katakan anda jual SEKEPING simkad 1 hari. Dalam setahun anda berjaya jual 365 keping simkad.

Dengan ANGGARAN pelanggan topup minimum RM30 sebulan
.
.
10% daripada RM30 = RM3
RM3 x 365 = RM 1095 / sebulan
.
.
Bayangkan SETIAP BULAN ANDA TERPAKSA TERIMA GAJI RM1095 ??? .
.
UNTUNG KE UNTUNG ???
Modal HANYA RM90 SEUMUR HIDUP & ANDA TERIMA INCOME SEUMUR HIDUP!!

Jom tengok testimoni pengedar Onexox yang dah berjaya. Mereka berusaha TANPA mencipta banyak alasan! Sekarang mereka masih lagi menjual simkad RM10 sebab pendapatan mereka adalah pasif & syarikat tak pernah gagal membayar insentif kepada setiap pengedar Onexox. Semakin hari pendapatan makin mencanak.

http://xoxprepaidplan.com/potensi-pendapatan/pengedar black onexox

BAGAIMANA NAK DAFTAR PENGEDAR ONEXOX?

onexox

daftar-pengedar-simkad-onexox-prepaid

Categories
Blog Dealer OneXOX Pengedar Onexox Subdealer ONEXOX

Iklan Jawatan Kosong Pengedar ONEXOX

pengedar-onexox4

 

PERKARA : IKLAN JAWATAN KOSONG PENGEDAR ONEXOX DI SELURUH MALAYSIA

Pihak kami di XOXPREPAIDPLAN.COM dengan ini mempelawa semua warganegara Malaysia yang berkelayakan dan berdaya saing untuk mengisi kekosongan jawatan pengedar atau subdealer Onexox seperti berikut:

Bil Jawatan Sesi Pengambilan
1 Pengedar ONEXOX Open

SYARAT :

  1. Warganegara Malaysia.
  2. Berumur 18 tahun ke atas.
  3. Sekiranya anda bukan warganegara Malaysia, sila kemukakan pendaftaran perniagaan (SSM).

Kami amat mengalu-alukan semua usahawan yang sedang giat mencari peluang perniagaan untuk sertai kami sebagai pengedar simkad Onexox dan mencuba perkhidmatan telus tanpa caj tersembunyi.

INFO SYARIKAT :
One XOX Sdn Bhd merupakan sebuah syarikat bumiputera dan anak syarikat kepada XOX Berhad yang telah beroperasi sebagai Pengendali Rangkaian Mudah Alih Maya (MVNO) sejak tahun 2005. One XOX Sdn Bhd yang telah ditubuhkan pada 2014, secara eksklusifnya membawa jenama ONEXOX bagi memasarkan produk XOX dengan pelan perkhidmatan mudah alih yang unik dan tersendiri.

One XOX Sdn Bhd menawarkan insentif lumayan yang berterusan kepada pengedar yang membuat pengaktifan SIM kad ONEXOX. Dengan kos perniagaan mampu milik yang sangat minima, pengedar akan mendapat akses penuh. untung runcit ke atas jualan SIM Pack, 5% untung runcit daripada jualan tambah nilai dan 10% insentif tambah nilai daripada jumlah tambah nilai yang setiap kali dibuat oleh pelanggan ONEXOX yang telah didaftarkannya; walau dimana sahaja tambah nilai dibuat berdasarkan kepada pusat-pusat jualan tambah nilai yang diiktiraf oleh One XOX Sdn Bhd.

Insentif tambahan yang lebih lumayan menanti apabila seseorang pengedar berjaya ke peringkat pengedaran yang lebih tinggi.

FAEDAH :

  1. Berpeluang menjana pendapatan pasif RM4 – 5 ANGKA Sebulan.
  2. Gaji dibayar setiap 15 haribulan.

 

Ya, saya berminat untuk mengetahui dengan lebih lanjut!

sub-dealer-onexox-pengedar-ONEXOX

admin-xox-prepaid-plan

 

Pihak kami akan hubungi anda untuk memberikan maklumat lanjut tentang peluang perniagaan ONEXOX.